Agroturystyczne Gospodarstwo Ekologiczne Stajnia Leźno położone jest powiecie brodnickim z dala od miejskiego zgiełku i cywilizacji. Zapewnia to naturalne położenie naszej stadniny – pośród lasu, wokół dzikiej przyrody. Malowniczego krajobrazu okolicy dopełniają pobliskie jeziora, rezerwaty przyrody i kręte leśne trakty. Szlaki piesze, rowerowe,  konne, nordic walking i kajakowe są naturalnymi atrakcjami okolicy. Stadnina  położona jest na obrzeżach wsi Małe Leźno, dawnej osady starosłowiańskiej, malowniczej wioski usytuowanej pomiędzy dwoma jeziorami. Dzięki takiemu położeniu możliwe jest prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego i ekologicznego zarazem.  Spełnia to oczekiwania turysty aktywnego jak i oczekującego ciszy i spokoju.

Teren ukształtowany jest dzięki zlodowaceniu północnopolskiemu tzw. Obszar wysoczyzny morenowej. Małe Leźno znajduje się na Pojezierzu Brodnickim (Krainie 101 jezior), polskiej kolebce rolnictwa ekologicznego, w granicach obszaru funkcjonalnego “Zielonych Płuc Polski”. Znajduje się w obrębie Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego. Obszar ten został wyznaczony w celu ochrony najwyższych w skali kraju walorów przyrodniczych i krajobrazowych. Znajdujemy się na północnej granicy kompleksu lasów Parku Krajobrazowego, zamieszkałych przez dziką zwierzynę np: wilki, rysie, łosie, bociany czarne czy bieliki oraz inne unikatowe często okazy fauny i flory. Lasy ciągnące się w trzech województwach, kujawsko-pomorskim, warmińsko- -mazurskim i mazowieckim, zapewniają naturalne dary natury takie jak: obficie występujące grzyby, jagody, maliny i poziomki oraz ryby w licznych jeziorach. Gospodarstwo agroturystyczne Stajnia Leźno znajduje się  na końcu drogi ( tam gdzie bociany zawracają), wśród lasów i ostatnich pól. Specyfika położenia zapewnia niezmącony spokój i wiejskość.

Stajnia Leźno znajduje się w środku  trójkąta, pomiędzy trzema miastami: Brodnicą – 25 km, Nowym Miastem Lubawskim – 25 km i Lidzbarkiem Welskim – 15 km.