Pakiet 1 jednodniowy

 

Oprowadzenie i zapoznanie się z funkcjonowaniem gospodarstwa, zwierzętami. Przejażdżka wozem po lasach Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego. Ognisko w kurnej chacie z kiełbaskami lub grochówką. Przejażdżka (oprowadzanie) na koniach lub kucykach. Do dyspozycji: trampolina, piłkarzyki.

Grupy powyżej 10 osób-cena 25PLN za osobę.

Grupy mniejsze niż 10 osób-cena 30PLN za osobę.

Za dodatkową opłatą: wyciąg tubingowy całoroczny-3PLN za zjazd, powyżej zakupu 100 żetonów-2,50PLN za zjazd oraz karuzela tubingowa 5PLN – 10min.

 

Pakiet 2 jednodniowy

 

Oprowadzenie i zapozanie się z funkcjonowaniem gospodarstwa, zwierzętami. Przejażdżka wozem po lasach Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego. Ognisko w kurnej chacie z kiełbaskami lub grochówką. Zajęcia z geocachingu(gry terenowej).

Grupy powyżej 10 osób-cena 30PLN za osobę

Grupy mniejsze niż 10 osób-cena 35PLN za osobę.

Za dodatkową opłatą: wyciąg tubingowy całoroczny-3PLN za zjazd, powyżej zakupu 100 żetonów – 2,50PLN za zjazd oraz karuzela tubingowa 5PLN – 10min.

 

Pakiet 3 jednodniowy

 

Oprowadzenie i zapoznanie się z funkcjonowaniem gospodarstwa, zwierzętami. Przejażdżka wozem po lasach Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego. Ognisko w kurnej chacie z kiełbaskami lub grochówką. Wybrane zajęcia edykacyjne .

Grupy powyżej 10 osób – cena 30PLN za osobę

Grupy mniejsze niż 10 osób-cena 37PLN za osobę.

 

Pakiet 4 zimowy jednodniowy

 

Kulig-czas trwania około 45 minut. Ognisko w kurnej chacie z kiełbaskami lub grochówką, herbata.

Grupy powyżej 10 osób-cena 25PLN za osobę

Grupy mniejsze niż 10 osób- cena 30PLN za osobę.

Za dodatkową opłatą: wyciąg tubingowy całoroczny-3PLN za zjazd, powyżej zakupu 100 żetonów-2,50PLN za zjazd oraz karuzela tubingowa 5PLN- 10min.

 

Pakiet 5 z noclegiem – podstawowy:

 

Pełne wyżywienie( 3 posiłki: śniadanie, obiad, kolacja). Nocleg w pokojach 4 osobowych. Przejażdżka wozem po lasach Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego. Przejażdżka(oprowadzenie) na koniu lub kucyku. Do dyspozycji: trampolina, piłkarzyki. Możliwość zorganizowania ogniska, dyskoteki w kurnej chacie.

Koszt pakietu z noclegiem: 85PLN-osobodzień

Atrakcje dodatkowe (za odpłatnością):

Zajęcia edukacyjne dla dzieci i dorosłych:

  • biobudownictwo:warsztaty budownictwa z gliny dla szkół. Prezentacja i praktyczne zajęcia z budowania domu.
  • ścieżka edukacyjna: „Baśnie i Legendy Polskie”
  • geocaching-co to jest geocaching, jak zakładać kesze(skrzynki), zajęcia terenowe(szukanie keszy).
  • produkt wiejski czyli produkcja żywności konwencjonalnej i ekologicznej: warsztaty z pieczenia chleba, robienia sera, masła,domowy wyrób wędlin, kiszenie kapusty.

 

Za dodatkową opłatą: wyciąg tubingowy całoroczny-3PLN za zjazd, powyżej zakupu 100 żetonów-2,50PLN za zjazd oraz karuzela tubingowa 5PLN- 10min.